Harrie Gerritz - Compositie in landschap

Harrie Gerritz - Compositie in landschap kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Harrie Gerritz - Compositie in landschap kopen? Bied vanaf 80!Harrie Gerritz - Compositie in landschap kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1992
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage73/100
Mooie druk van Harrie Gerritz, gesigneerd. Het is werk is in nieuwstaat!
U mag het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1494 verkochte items
62 cm
82 cm

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:07-02-2020 om 16:36
Eindtijd:21-02-2020 om 22:52

Biedingen (1):

JRN6056
21 feb. / 21:44
€ 80