Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 - Verkocht

Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Ets/aquatint - 'Schaduw' - 1988 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
Alle items van deze verkoper (212)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Mooie kleurrijke en redelijk zeldzame ets van de hand van Harrie Gerritz.

Leuk formaatje en met de hand getiteld, genummerd, gedateerd en gesigneerd in potlood door Harrie Gerritz zelf.

Kijk bij onze andere items, voor nog meer leuke werken van Harrie Gerritz!

Het werk verkeert in nieuwstaat.

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

667 verkochte items
26 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-03-2020 om 08:13
Eindtijd:28-04-2020 om 21:04
Smaas
28 apr. / 09:23
€ 60