Harrie Gerritz: Genesis - Verkocht

  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Grafiekmap met 9 zeefdrukken Harrie Gerritz . gen. en gesign. Oplage 35 EX.
                       1 Zeefdruk Wim Huyskens ged. gesign. en gen.

Eigen uitgave Harrie Gerritz en Wim Huyskens. 2000. In perfekte staat
maten± 55 x 75 per zeefdruk.

Harrie Gerritz (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2789 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
Dit item is verkocht voor 750,00
Starttijd:17-05-2012 om 16:20
Eindtijd:22-05-2012 om 16:20
vrijdag
22 mei / 11:48
€ 750