Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen - Verkocht

Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen kopen? Bied vanaf 50!Harrie Gerritz - kleurenlitho - Hek met bloemen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Harrie Gerritz (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho uit 1982. Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.

Genummerd 9/35 rechtsonder.

Beeldmaat 56 x 76 cm. Bladmaat 70 x 94 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:08-08-2017 om 19:18
Eindtijd:21-08-2017 om 19:18
Biedingen (2)
animacura2
21 aug. / 17:35
€ 55
r.rutten
18 aug. / 18:57
€ 50