Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage)

Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!
Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!Harrie Gerritz - Landschap (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 70!
  • Harrie Gerritz (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 3
Bijzonder werk van Harrie Gerritz, zeer kleine oplage van 3 exemplaren. Met de hand door de maker gesigneerd, genummerd en gedateerd. De afbeelding is 28 x 48 cm. De conditie is uitstekend. Op de achterzijde plakbandresten van een eerdere inlijsting.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 45,00

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  monschau
502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
52 cm
31 cm