Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP

Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!
Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - TOREN IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 75!
  • Harrie Gerritz (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen41.5 cm x 33.5 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Karakteristieke litho uit 1988.  Oplage 76/90.
Blad is gelijst in aluminium wissellijst.
Afmeting afbeelding      41,5 x 33,5 cm.
Afmeting inclusief lijst   70,5 x 55,5 cm.

Verzending tegen hoger tarief ivm afmeting. (Binnen Nederland)
Verzending op risico  koper.  (Glasbreuk)
( ondanks verantwoorde verpakking)
Voorkeur voor ophalen!!!

Rand langs de afbeelding lijkt licht verkleurd.

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26)

314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (76)
55.5 cm
70.5 cm
33.5 cm
41.5 cm
Starttijd:25-01-2023 om 16:27
Eindtijd:05-02-2023 om 20:59
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland