Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS

Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 75!Harrie Gerritz - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) - LAATSTE KANS kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Harrie Gerritz (1940)
Jaartal1997
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 53 cm (h x b)
Lijst113 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Grote gesigneerde zeefdruk ‘Licht bewolkt’, genummerd 28/40. Mooi ingelijst. Oorspronkelijke prijs € 400,-

Dit kunstwerk is af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 65,00

Harrie Gerritz (1940)

Alle items van deze kunstenaar(23) Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
83 cm
113 cm
53 cm
82 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-08-2020 om 21:06
Eindtijd:13-01-2021 om 20:01

Biedingen (1):

bregtje1979
11 jan. / 23:32
€ 75