Harrie Gerritz - Zonder titel

Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Harrie Gerritz (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 35
Conditie:uitstekend. Nieuwstaat.
Oplage: 26/35.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 16,00
Europese Unie € 17,50

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
1910 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
76 cm
56 cm