FA. (15)

Harrie Kuyten - naaktstudie

Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!
Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!Harrie Kuyten - naaktstudie kopen? Bied vanaf 2250!

Geplaatst door  FreddyB
FA. (1)

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Harrie Kuyten (1883-1952)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
Lijst55 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Impressionistische naaktstudie door Harrie Kuijten voorstellende zijn 2e vrouw -en muze- Lenie ca. 1928. Het werk is schilderspapier gezet op spaanplaat in fraaie lijst. Het werk is niet gesigneerd maar heeft  verso een handmatig getekende verklaring van zijn weduwe Lenie van den Elsakker uit 1977 waarop zij aan een toenmalige koper verklaard dat het afgebeelde werk van Harrie kuijten is. ( zie fotos)   N.B. De verkoper staat volledig garant voor de authenticiteit van het werk. ophalen of koeriersdienst genieten de voorkeur opsturen kan besproken worden .

Sluit over 5d 4u 0m 59s
Openingsbod€ 2250
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:22-06-2022 om 07:29
Eindtijd:01-07-2022 om 19:38