Harry Araten: Lithografie, Man at work II - Verkocht

Harry Araten: Lithografie, Man at work II kopen? Bied vanaf 7!

Verkoopprijs: € 7,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Harry Araten (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Harry Araten
Titel: Man at work II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Harry Araten (1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:21-02-2017 om 18:17
Eindtijd:03-03-2017 om 19:17
peab
03 mrt. / 17:31
€ 7