Harry Balm - BOERDERIJEN IN DE WINTER

Harry Balm  - BOERDERIJEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 95,00

Andere items

Harry Balm  - BOERDERIJEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 85!Harry Balm  - BOERDERIJEN IN DE WINTER kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Harry Balm (1940)
HARRY BALM BOERDERIJEN IN WINTERLANDSCHAP olieverf op hout in de maat 34 x 40 gesigneerd onder in nieuwe lijst 48 x 54 cm HERKOMST EXPO KUNSTZALEN HAARLEM ZIE LABEL ACHTERZIJDE zeer goede orginele staat VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:29-12-2013 om 10:33
Eindtijd:05-01-2014 om 10:33

Biedingen (2):

Ad
3 jan. / 23:48
€ 95
Kaye
1 jan. / 14:30
€ 85