Harry Butter - Fantasy of reality

Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!
Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!Harry Butter - Fantasy of reality kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Harry Butter (1948)
Jaartal1974
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen140 cm x 120 cm (h x b)
Lijst141 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is aan de achterzijde gesigneerd. Het werk is gemaakt op canvas dat over een plaat is gemaakt. Het werk is eenvoudig ingelijst.

Harry Butter (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
121 cm
141 cm
120 cm
140 cm
Starttijd:05-04-2022 om 16:14
Eindtijd:18-04-2022 om 19:20
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier