Harry Maas - Naakt (Rood Krijt)

Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!
Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!Harry Maas - Naakt (Rood Krijt) kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Harry Maas (1906-1982)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Harry Maas heeft van jongs af aan een passie voor tekenen en schilderen. Hij heeft inmiddels een kring van bewonderaars opgebouwd en via vaste kunsthandels vindt zijn werk de weg naar kopers. Het vrouwelijk schoon half gekleed of pikant naakt loopt als een rode draad door zijn werk.

in goede staat

Starttijd:12-03-2022 om 19:43
Eindtijd:19-03-2022 om 19:21
Openingsbod€ 139
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland