Harry van de Aart ets Nieuwe Morgen 1 - Verkocht

Harry van de Aart ets Nieuwe Morgen 1 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  limburgsekunst
FA. (1)

62 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

ets nr 2 van 10 ,40cm bij 55cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door  limburgsekunst
FA. (1)

62 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:11-10-2015 om 13:15
Eindtijd:25-10-2015 om 12:15
Biedingen (5)
IreneMaria
25 okt. / 11:22
€ 12
LindaB
25 okt. / 11:21
€ 10
IreneMaria
25 okt. / 11:21
€ 10
LindaB
23 okt. / 21:20
€ 3
poekepuk
18 okt. / 16:47
€ 1