Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955

Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!
Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
Jaartal1955
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Complete uitgave van Harry van Kruiningen Gilgamish met 8 kleurenlitho’s. Elke litho plus de colophon is handgesigneerd door van Kruiningen.  Jaar: 1955. Er zijn van dit werk 100  exemplaren uitgegeven, dit is exemplaar nummer 35.
Afmetingen: 40 cm x 27.5 cm (portfolio), 20cm x 14cm (litho’s beeld).  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Starttijd:10-07-2021 om 21:14
Eindtijd:22-07-2021 om 20:18
Openingsbod€ 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland