Harry van Kruiningen: Ets - - Verkocht

Harry van Kruiningen: Ets -  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Harry van Kruiningen: Ets -  kopen? Bied vanaf 85!Harry van Kruiningen: Ets -  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Bliem

27 verkochte items
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Harry van Kruiningen - Ets - "Komt allen mee..."

Afmetingen bladmaat: 35 cm hoog x 32 cm breed

Afmetingen beeldmaat: 27 cm hoog x 25,7 cm breed

Nummer 19/20

Handgesigneerd met potlood

Afhalen in Amsterdam, verzenden is mogelijk.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:20-09-2015 om 13:25
Eindtijd:11-11-2015 om 11:17
JvB-AMD
20 sep. / 19:36
€ 85