Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken

Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!
Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!Harry van Kuyk - Erografica – 14 gesigneerde reliefdrukken kopen? Bied vanaf 1595!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14 cm x 9 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/10
Harry van Kuyk (1929-2008) – erografica – gebonden boek met 14 gesigneerde reliefdrukken tussen passepartout in boek. Gedrukt in een oplage van 10 stuks + 2 A/P. Dit is oplage 9/10 en gedateerd 1994. Beeldmaat 14 x 9 cm. (hxb) Boekmaat 40 x 30 cm. (hxb) De reliefdrukken en het boek zijn in goede staat. De doos waar het geheel los in zit heeft aan de buitenkant wat krassen en in de binnenkant wat vlekken.

Het boek is ook het in boek afgebeeld Harry van Kuyk (1929-2008) Wit op wit. En zwart. (zie foto)

De reliefdrukken en het boek zijn in goede staat. De doos waar het geheel los in zit heeft aan de buitenkant wat krassen en in de binnenkant wat vlekken.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
30 cm
40 cm
9 cm
14 cm
Starttijd:10-02-2022 om 21:39
Eindtijd:21-02-2022 om 20:56
Openingsbod€ 1595
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen per koerier