Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 14 x 9 cm (h x b) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 9/10 |
Het boek is ook het in boek afgebeeld Harry van Kuyk (1929-2008) Wit op wit. En zwart. (zie foto)
Conditie | |
Conditie | Goed |
De reliefdrukken en het boek zijn in goede staat. De doos waar het geheel los in zit heeft aan de buitenkant wat krassen en in de binnenkant wat vlekken. | |
Starttijd | 24-8-2022 om 21:46 |
Eindtijd | 5-9-2022 om 21:15 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |