Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk - Verkocht

Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!
Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekPreeg/Blinddruk
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
Lijst31.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hoogdruk- (ook wel diepdruk genoemd) van Harry van Kuyk, de uitvinder van de reliëfdruk. Afmetingen incl lijst: H31.5 x b25cm. Afmetingen voorstelling: H11  x b11cm. Het werk is midden onder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden

In goede staat.

Harry van Kuyk (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
25 cm
31.5 cm
11 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 09:59
Eindtijd:04-09-2022 om 20:06
Pieter-JanMertens
04 sep. / 12:59
€ 175