Harry van Kuyk - zeefdruk (uit het Groot Abecedarium) - 1973 - Verkocht

Harry van Kuyk - zeefdruk (uit het Groot Abecedarium) - 1973 kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 228,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Harry van Kuyk - zeefdruk (uit het Groot Abecedarium) - 1973 kopen? Bied vanaf 199!Harry van Kuyk - zeefdruk (uit het Groot Abecedarium) - 1973 kopen? Bied vanaf 199!Harry van Kuyk - zeefdruk (uit het Groot Abecedarium) - 1973 kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (303)
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
Jaartal1973
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/52
Prachtige geometrische zeefdruk van Harry van Kuyk uit het "Groot Abecedarium. Afmetingen werk: H65 x b50 cm. Het werk is , linksonder, met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: 35/52.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 228,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-12-2020 om 10:09
Eindtijd:11-01-2021 om 21:08
Nestje
08 jan. / 14:42
€ 199