Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel - Verkocht

Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Jos van den Berg - Haventje van Altea - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!
  • Jos van den Berg (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel door Jos van den Berg
Voorstelling van boten in het haventje van Altea, Spanje
Losbladig, beeldmaat 22x35, bladmaat 27x40
Gedateerd en gesigneerd r.o.: '14-2-'70 Jos vd Berg'
Getiteld l.o.: 'Altea'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 08:50
Eindtijd:24-10-2022 om 11:05
reneria
24 okt. / 11:03
€ 40