Niet of onleesbaar gesigneerd - H.C. Pfitzner.-Monument- Originele grafiek, Handgesigneerd. Oplage 51. - Verkocht

H.C. Pfitzner.-Monument- Originele grafiek, Handgesigneerd. Oplage 51. kopen? Bied vanaf 12!

Verkoopprijs: € 12,00

H.C. Pfitzner.-Monument- Originele grafiek, Handgesigneerd. Oplage 51. kopen? Bied vanaf 12!H.C. Pfitzner.-Monument- Originele grafiek, Handgesigneerd. Oplage 51. kopen? Bied vanaf 12!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

H.C. Pfitzner

Originele grafiek, in uitstekende staat en op de randen geringe afdrukken van de handpers.

Titel: Monument.

Signatuur:r.o. door de kunstenaar ondertekend met potlood.

Oplage: AP 38/51

Afmetingen blad: 15,0 x 14,0 cm.

Afmetingen beeld:: 10,8 c x 8,4 cm.

Materiaal: Lithografie op matglanzend dik en stevig papier.

Verzendkosten (aangetekend): 12,50  Euro. (binnen Nederland)  Naar België:  17,50 Euro.

Kan met een los passe-partout van 24 x 30 cm. geleverd worden. Dit speciaal voor dit werk gesneden passe-partout van museumkwaliteit kost € 4,75. Hiermee kan het zo in een lijst geplaatst worden.

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:19-12-2016 om 04:27
Eindtijd:02-01-2017 om 21:27
xram44
01 jan. / 21:56
€ 12