H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen - Verkocht

H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!H.D. Schrader e.a: Lot van vier lithografien, Div. voorstellingen kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • H.D. Schrader (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World"

Kunstenaars: H.D. Schrader, Gorlach, Decaux, Cornelius
Titels: Geometrische Compositie, Manenschijn, Nature III, Dancer II
Handgesigneerd, genummerd H.C. 149/150, HC 20/150, HC 17/150
Afmeting bladen: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:10-01-2018 om 19:41
Eindtijd:16-01-2018 om 19:41
schoffel
10 jan. / 22:54
€ 15