H.E. Roodenburg, ets, "Amsterdam" - Verkocht

H.E. Roodenburg, ets, "Amsterdam" kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

"Amsterdam"

ets

No. 156

Gemonogrameerd en getiteld in de plaat

Handgesigneerd in potlood r.o.

Genummerd en getiteld l.o.

Formaat ets 24/34 cm.

In houten lijst, formaat 39/50 cm.

Verso: sticker kunsthandel Koch, (destijds) Kalverstraat te Amsterdam

Hiva Oa Art Gallery
Lelybaan 52
8242 KB Lelystad

Verzending binnen Nederland (+ € 10,-) mogelijk, al heeft ophalen in Lelystad de voorkeur. Buitenlandse vezendkosten op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:18-01-2015 om 23:40
Eindtijd:25-01-2015 om 23:40
Querido
25 jan. / 22:47
€ 60