H.E. Roodenburg kleurets Amsterdam. - Verkocht

H.E. Roodenburg kleurets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

H.E. Roodenburg kleurets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 100!H.E. Roodenburg kleurets Amsterdam. kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie voorstelling die we niet zo vaak zien. Kleurets van Amsterdam door de kunstenaar H.E Roodenburg. Nog in de originele lijst en nooit open geweest.
Potlood gesigneerd.
Verzendkosten 6,75.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:11-08-2014 om 11:52
Eindtijd:16-08-2014 om 11:57
Querido
16 aug. / 11:52
€ 100