H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Bibliotheek te Leiden. - Verkocht

H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Bibliotheek te Leiden.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Bibliotheek te Leiden.  kopen? Bied vanaf 1!H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Bibliotheek te Leiden.  kopen? Bied vanaf 1!H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Bibliotheek te Leiden.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Bibliotheek te Leiden.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 35 x 21 cm. Met passe-partout en lijst : 52 x 36 cm.

Ets, p.p. en lijst zijn in goede staat.
===========================================

Hendrikus Elias Roodenburg is geboren in het jaar 1895 te Den Haag.
Leerling van Graficus Ch.L. Zilcken.
Werd gezien als een van de grootste topografisch etser van de vorige eeuw. Was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitea te Amsterdam en Pulchri studio te Den Haag.

In het jaar 1987 overleed hij in Wassenaar.
====================================================================================================

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:10-08-2016 om 12:12
Eindtijd:18-08-2016 om 20:12
Biedingen (6)
artb
13 aug. / 22:45
€ 17
Armando
11 aug. / 19:26
€ 15
artb
11 aug. / 19:26
€ 15
Armando
11 aug. / 13:18
€ 13
Vendere
11 aug. / 13:18
€ 11
Vendere
10 aug. / 12:22
€ 1