H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Zakkendragershuisje te Franeker. - Verkocht

H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Zakkendragershuisje te Franeker.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Zakkendragershuisje te Franeker.  kopen? Bied vanaf 1!H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Zakkendragershuisje te Franeker.  kopen? Bied vanaf 1!H.E. Roodenburg ( 1895 - 1987 ) - ets - Zakkendragershuisje te Franeker.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Zakkedragershuisje te Franeker.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 12 x 10 cm. Met zuurvrije passe-partout en lijst : 28 x 24 cm.

Ets is zuurvrij, zuurvrije p.p. en lijst zijn in goede staat.
==================================================

Hendrikus Elias Roodenburg is geboren in het jaar 1895 te Den Haag.

Leerling van Graficus Ch.L. Zilcken.
Werd gezien als een van de grootste topografisch etser van de vorige eeuw. Was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitea te Amsterdam en Pulchri studio te Den Haag.

In het jaar 1987 overleed hij in Wassenaar.

===============================================================================================

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:01-08-2016 om 19:22
Eindtijd:07-08-2016 om 21:22
Biedingen (5)
artb
07 aug. / 11:03
€ 21
henkepenkie
07 aug. / 11:03
€ 19
henkepenkie
03 aug. / 13:30
€ 12
Armando
03 aug. / 13:30
€ 10
Armando
02 aug. / 23:54
€ 1