Paul Corvers - Heavy Weather - Verkocht

Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!Paul Corvers - Heavy Weather kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  zwart
FA. (8)

41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Paul Corvers (1953)
Jaartal2010
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16.2 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het werk is uitgevoerd in olieverf op linnen op paneel.

Paul Corvers (1953)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  zwart
FA. (8)

41 verkochte items
45 cm
16.2 cm
Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-03-2020 om 08:21
Eindtijd:14-03-2020 om 07:25
onne
13 mrt. / 22:58
€ 140