Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 - Verkocht

Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 50!
Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 50!Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 50!Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 50!Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983 kopen? Bied vanaf 50!
  • Maya Wildevuur (1944)
Jaartal1983
TechniekCollage
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen10 cm x 24 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Collage/gemengde techniek op board.

Geplaatst achter passepartout en glas.

In een aluminium Barth lijst.

In goede gebruikte staat.

Maya Wildevuur (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
41 cm
31 cm
24 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2022 om 00:15
Eindtijd:28-11-2022 om 20:40
Biedingen (4)
Fan2020
28 nov. / 20:33
€ 80
123superoma
28 nov. / 20:29
€ 70
Fan2020
28 nov. / 20:15
€ 60
123superoma
28 nov. / 19:41
€ 50