Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1920 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Boerderij in het Westland,mooi oud olieverf,gesigneerd,en gedateerd 1928,paar plakkers achterop,in goede staat verder,zie de foto,s. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 17-2-2022 om 0:10 |
Eindtijd | 24-2-2022 om 22:12 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |