Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd - Verkocht

Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 150,00

Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Hein Stork - GROTE impressionistische Gouache "Landschap Ruinen Drenthe" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Hein Stork (1924-1993)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Stork, Hein

Hendrik (Hein) Stork werd op 24 februari 1924 in Weesp geboren en overleed op 16 februari 1993 in Ruinen (De Wolden).

Stork volgde een opleiding aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam en kreeg later ook nog les van G� R�ling.

Hein werkte zowel in Ruinen en Amsterdam als in Salzburg en Parijs. Ook maakte hij in 1958 een klassieke reis door Itali�.

Als graficus, schilder en aquarellist bestond zijn productie uit portretten, landschappen, stadsgezichten, bloemen en stillevens.

Stork ontving in 1958 de Willink van Collenprijs voor zijn werk.

Hij was lid van Arti et Amicitia in Amsterdam, van de Kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en de Nederlandse Kring van Tekenaars.

Later werd hij docent aan de Gooische Academie en was daarnaast de leraar van onder andere Hieke de Jong en Mieke Kemming-Stork

Geen zichtbare onregelmatigheden. Recentelijk professioneel laten inlijsten.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:02-12-2019 om 20:49
Eindtijd:15-12-2019 om 22:38
Biedingen (21)
Sophia2013
15 dec. / 22:28
€ 150
Katrien62
15 dec. / 22:28
€ 140
Katrien62
15 dec. / 22:26
€ 135
Sophia2013
15 dec. / 22:24
€ 125
Katrien62
15 dec. / 22:24
€ 120
Katrien62
15 dec. / 22:22
€ 110
Sophia2013
15 dec. / 22:22
€ 100
Sophia2013
15 dec. / 22:14
€ 95
bavaff
15 dec. / 22:09
€ 85
Sophia2013
15 dec. / 22:06
€ 75
bavaff
15 dec. / 21:58
€ 65
Strechgel
15 dec. / 21:57
€ 55
bavaff
15 dec. / 21:57
€ 50
Strechgel
13 dec. / 02:14
€ 45
Eleo
13 dec. / 02:14
€ 40
Strechgel
06 dec. / 22:27
€ 35
Eleo
06 dec. / 22:27
€ 30
Strechgel
06 dec. / 22:25
€ 25
Eleo
06 dec. / 22:25
€ 20
Strechgel
04 dec. / 12:58
€ 15
bavaff
03 dec. / 15:01
€ 10