Hein Stork - kleurenlinosnede - Landschap

Hein Stork - kleurenlinosnede - Landschap kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Andere items

Hein Stork - kleurenlinosnede - Landschap kopen? Bied vanaf 120!Hein Stork - kleurenlinosnede - Landschap kopen? Bied vanaf 120!Hein Stork - kleurenlinosnede - Landschap kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Hein Stork (1924-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlinosnede uit 1977. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Genummerd 6/X linksonder. (kleine oplage)

Beeld- en bladmaat 50 x 60 cm.

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:21-08-2017 om 19:38
Eindtijd:04-09-2017 om 19:38

Biedingen (1):

Fonti
1 sep. / 21:05
€ 120