Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2010 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 60 |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 12-11-2023 om 19:17 |
Eindtijd | 26-11-2023 om 21:37 |
Objectlocatie | Essen, Duitsland |