Heinz Voss - Handgesigneerde ets: Flora

Heinz Voss - Handgesigneerde ets: Flora kopen? Bied vanaf 25!
  • Heinz Voss (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage115
  • Handgesigneerde ets op handgeschept papier
  • Kunstenaar: Heinz Voß
  • Titel: Flora
  • Genummerd: 31/115
  • Afmetingen: 48 x 38 cm
  • Jaar: 1988

Heinz Voss (1951)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1397 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
38 cm
48 cm
Starttijd:30-12-2022 om 14:28
Eindtijd:13-01-2023 om 20:45
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland,  Nederland