Heleen Wolbert -gesigneerde ets aquatint

Heleen Wolbert -gesigneerde ets aquatint  kopen? Bied vanaf 12!
Heleen Wolbert -gesigneerde ets aquatint  kopen? Bied vanaf 12!Heleen Wolbert -gesigneerde ets aquatint  kopen? Bied vanaf 12!Heleen Wolbert -gesigneerde ets aquatint  kopen? Bied vanaf 12!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Heleen Wolbert (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets aquatint

Jaartal: niet bekend

Oplage: E/A

Afmeting: 21 x 20 cm

Afmeting blad: 33 x 25 cm

Conditie: goed, plakrand op achterzijde van eerdere inlijsting

Starttijd:06-06-2017 om 16:26
Eindtijd:14-06-2017 om 20:26
Openingsbod€ 12
ObjectlocatieDelft, Nederland