Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets

Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen II, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Helen van der Deen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Karakteristieke mezzotint van Helen van der Deen.  Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’81), getiteld en genummerd (6/20).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 24cm x 23cm (beeld)

Helen van der Deen (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (175)

3032 verkochte items
Alle items van deze verkoper (247)
50 cm
65 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:01
Eindtijd:04-07-2022 om 21:26
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa