Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' - Verkocht

Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!
Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!Helen van der Deen (Emmeloord 1946), ets, 'Koninginnedag' kopen? Bied vanaf 55!
  • Helen van der Deen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Helen van der Deen (Emmeloord, 14 januari 1946) is beeldhouwster, collagiste, graficus en schilderes.

Zichtmaat: 31 bij 46 cm.

Afmeting inclusief passe-partout en lijst: 54,5 bij 68 cm.

Oplage: 1/15 (in potlood).

Titel in potlood: "koninginnedag I".

Signatuur en jaartal in potlood: 'HvanderDeen 1977'.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:10-01-2016 om 12:40
Eindtijd:17-01-2016 om 12:40
galerietweebijdrie
17 jan. / 10:40
€ 55