Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. - Verkocht

Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!Helena Maria van Borselen,olieverf op doek, stilleven met fruit. kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Helena Maria van Borselen (1867-1947)

Helena Maria van Borselen / geboren 18 juli 1867 te Den Haag / gestorven 27 augustus 1947 ook te Den Haag.

Zij volgde de academie voor B.K. te Den Haag.

Zij is bekend geworden door haar stillevens, vermelding in "De Scheen" en ook in "De Akoun"

verkochte werken: 1085,- / 1250,- / 1700,- / 2000,- / 3500,- / 4540,-  o.a.

Ook staat zij vermeld in de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op : W.22 ( is hoog)

Dit stilleven met druiven, bloemen en een peer, olieverf op doek op paneel / marouffle / r.o. gesigneerd H. v.Borselen

afm. paneel/ 20x30 incl. lijst verguld 30x40 cm./ in 2011 professioneel schoongemaakt door Michel van de Laan uit Den Bosch.

Het werk wordt aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:15-10-2017 om 15:41
Eindtijd:22-10-2017 om 15:41
Cor13
22 okt. / 14:50
€ 100