Helena van der Kraan: Offsetlitho - Verkocht

Helena van der Kraan: Offsetlitho kopen? Bied vanaf 1!
  • Helena van der Kraan (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Helena van der Kraan. Offsetlitho. 65 x 45 cm. op dik papier. Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij XX Multiple Galerie

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:30-08-2013 om 09:06
Eindtijd:06-09-2013 om 09:06
Biedingen (2)
076
06 sep. / 08:58
€ 5
6452
04 sep. / 10:49
€ 1