Helena van der Kraan - VISTA

Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Helena van der Kraan (1940-2020)
Jaartal2002
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Helena van der KraanOffsetlitho uitgegeven ter glegenheid van de tentoonstelling van Helena van der Kraan bij xx multiple galerie.niet gesigneerd

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-10-2020 om 15:21
Eindtijd:15-11-2020 om 06:39

Biedingen (1):

willem00rebeek
14 nov. / 23:30
€ 15