Hélène van Stralen - Nieuwe maas

Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!
Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!Hélène van Stralen - Nieuwe maas kopen? Bied vanaf 60!
  • Hélène van Stralen (1944)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 24 cm (h x b)
Lijst31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een van helene's weinige aquarellen met een nederland gezicht
de nieuwe Maas
Hélène van Stralen (1944) volgde haar opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam, de huidige Willem de Kooning Acadeseert regelmatig haar werk

Hélène van Stralen (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Pter

Lid sinds 2020
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
39 cm
31 cm
24 cm
15 cm
Sluit over 6d 21u 18m 37s
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieNoordwijk,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:06-02-2023 om 13:22
Eindtijd:15-02-2023 om 22:45