FA. (2)

Hen Euverman - een vrouw naakt poserend,

Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!
Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!Hen Euverman - een vrouw naakt poserend, kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 30 cm (h x b)
Lijst79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henny Euverman (1918-1994) naakt poserend, krijttekening
Afmetingen: 49 x 30 cm met lijst 79 x 59 cm
In goede staat

Henny Euverman (1918-1994) stilleven met amaryllissen.
Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 – Eindhoven 1994) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten en stillevens.

In goede staat

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
59 cm
79 cm
30 cm
49 cm
Sluit over 3d 5u 29m 59s
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieUTRECHT, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:20-06-2022 om 07:20
Eindtijd:29-06-2022 om 22:30