Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 62 x 34 cm (h x b) |
Passe-partout | 82 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zandvoort, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zandvoort, Nederland |
Starttijd | 19-5-2023 om 22:24 |
Eindtijd | 2-6-2023 om 21:29 |