Hen Euverman - stilleven met amaryllissen

Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!
Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!Hen Euverman - stilleven met amaryllissen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 30 cm (h x b)
Lijst65 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henny Euverman (1918-1994) gesign. r.o., stilleven met amaryllissen, aquarel
Afmeting: 37 x 29 met lijst 65 x 56 cm
In goede staat

Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 – Eindhoven 1994) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten en stillevens.

In goede staat

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
56 cm
65 cm
30 cm
37 cm
Sluit over 3d 5u 38m 26s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieUTRECHT, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:20-06-2022 om 15:50
Eindtijd:29-06-2022 om 21:26