Hen Euverman - Zonder titel - Verkocht

Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!
Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 37 cm (h x b)
Lijst71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Goed getroffen bruggetje in een bosrijke omgeving. Dit werk behoort tot de beste 15% van zijn oeuvre. De weerspiegeling in de glasplaat verstoort de kwaliteit van de foto's enigszins.

Conditie van de aquarel zeer goed, conditie van de lijst redelijk, conditie van het passe-partout matig vanwege verkleuring.

Hen Euverman (1918-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
51 cm
71 cm
37 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-09-2022 om 11:45
Eindtijd:25-09-2022 om 15:45
SofievanDaele
17 sep. / 15:48
€ 19