Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Conditie van de aquarel zeer goed, conditie van de lijst redelijk, conditie van het passe-partout matig vanwege verkleuring. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 12-9-2022 om 11:45 |
Eindtijd | 25-9-2022 om 15:45 |