Hen Euverman - Zonder titel

Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!Hen Euverman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Boerderij in landschap door Hen Euverman, dit werk behoort tot de beste 20% van zijn oeuvre.
De weerspiegeling in de glasplaat verstoort de kwaliteit van de foto's enigszins.
Vanwege het formaat en de daarmee samenhangende kwetsbaarheid van de glasplaat adviseer ik om het werk af te halen. Mocht u toch kiezen voor verzenden dan wordt het werk perfect ingepakt zodat het schokbestendig verzonden kan worden.
Mocht er dan toch onverhoopt glasplaatbreuk ontstaan dan ligt de volledige verantwoordelijkheid bij de koper.

Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst goed.

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
91 cm
71 cm
88 cm
68 cm
Starttijd:31-07-2022 om 16:56
Eindtijd:14-08-2022 om 16:52
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieBreda, Nederland