FA. (1)

Henc van Maarseveen - linoleumsnede, abstracte compositie

Henc van Maarseveen - linoleumsnede, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 35!
Henc van Maarseveen - linoleumsnede, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 35!Henc van Maarseveen - linoleumsnede, abstracte compositie kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Henc van Maarseveen (1926-2012)
Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor de Luis gemaakte abstracte compositie. Betreft de Zending van 1966 in Januari 1967 verzonden

Goed

Henc van Maarseveen (1926-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
32 cm
21.5 cm
Starttijd:08-04-2020 om 20:39
Eindtijd:11-04-2020 om 19:32
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieUtrecht, Nederland