H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek - Verkocht

H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!H.Endlich, Schepen aan de oever, Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
  • Henri Endlich (1886-1948)
TypeTekening / Aquarel

Klassieke gemengde techniek door H.Endlich, pseudoniem voor H.Welther.

Voorstelling van schepen aan de oever.

Gemengde techniek op papier op karton, zichtmaat 26x38

Gesigneerd l.o. 'H.Endlich'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Henri Endlich (1886-1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-08-2015 om 18:49
Eindtijd:22-08-2015 om 10:49
fritzdacat
22 aug. / 10:02
€ 50