Hendricus Johannes Scheeres - "De wapensmid" - Aquarel op papier

Hendricus Johannes Scheeres - "De wapensmid" - Aquarel op papier kopen? Bied vanaf 275!
  • Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
Incl. lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een schitterend (top) kunstwerk ( "de wapensmid", aquarel op papier ) van de Nederlandse kunstschilder Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864). Hollandse Romantiek 19de eeuw. Gesigneerd rechts onder. Het kunstwerk is mooi ingelijst. De afmetingen met lijst: 51 cm. x 41 cm. De beeldmaat is: 31 cm. x 25 cm. De conditie van het kunstwerk is heel goed. Het werk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins te Wolvega en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.

Biografie:
H.J. Scheeres ging al op 11-jarige leeftijd in de leer bij de Haagse genreschilder Huib van Hove, die met zijn op Pieter de Hoogh geïnspireerde interieurs bekend was geworden. Daarna bouwde Scheeres voort op wat hij had geleerd en specialiseerde zich in interieurs en genrestukken, vaak met het effect van invallend zonlicht. Ook figuren in een 17de-eeuwse setting en wapensmeden in hun 17de- of 18de-eeuwse werkplaats vormen vaak het onderwerp van zijn schilderijen.

Herkomst:
Kunsthandel Martins
Wolvega | Nederland

Hendricus Johannes Scheeres (1829-1864)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  martins
FA. (35)

356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
41 cm
51 cm
25 cm
31 cm
Sluit over 5d 4u 39m 54s
Openingsbod€ 275
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieWolvega,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd17-3-2023 om 17:10
Eindtijd26-3-2023 om 21:47