FA. (6)

Hendrik Cornelis Kranenburg - B9643, zicht op enkhuizen

Hendrik Cornelis Kranenburg - B9643, zicht op enkhuizen kopen? Bied vanaf 295!
Hendrik Cornelis Kranenburg - B9643, zicht op enkhuizen kopen? Bied vanaf 295!Hendrik Cornelis Kranenburg - B9643, zicht op enkhuizen kopen? Bied vanaf 295!Hendrik Cornelis Kranenburg - B9643, zicht op enkhuizen kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst51 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B9643, H.C. Kranenburg
olie op doek, lo gesigneerd
zicht op Enkhuizen met de toren de Drommedaris
doekmaat 40x50 cm
lijstmaat 51x61 cm

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

staat: oppervlakte vervuiling en vergeelde vernis door de tijd / craqelures en doek gebobbeld in ro. hoek, staat lijst: oppvlaktevervuiling en slijtschade door de tijd.

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
60 cm
51 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:07-03-2020 om 21:16
Eindtijd:15-03-2020 om 22:57
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier